Класична музична освіта

перевірена часом

НОВИНИ

Відкритий тематичний урок викладача-методиста Ганської О.О. (25.02.2024)

25 лютого в рамках роботи ВОНМЦ для слухачів курсів підвищення кваліфікації викладачів мистецьких шкіл області та інших міст України в закладі «ВДМШ №1» викладач-методист фортепіанного відділу Ольга Ганська провела відкритий тематичний урок «Робота над піанізмом в класі фортепіано елементарного підрівня на прикладі твору Л. ван Бетховена «Дев‘ять варіацій на тему марша Дресслера» з ученицею третього року навчання Соломією Петрик.

Також слухачам був представлений фільм «Концерт-презентація музики для дітей Я. Гашщі», ознайомлення з новою дитячою нотною літературою.

Продовженням зустрічі був майстер-клас Ольги Олександрівни з ученицею третього року навчання елементарного підрівня КЗ «Вінницько-Хутірська дитяча школа мистецтв» Мельничук Богданою (викл. Світлана Межинська).

На завершення натхенні слухачі отримали два музичних подарунка з творів Джо Хісаіші у виконанні фортепіанного тріо у складі Ольги Ганської, Наталії Захаренкової, Марії Куколевської та викладача вокально-хорового відділу Валерії Дудар!

29.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Методична доповідь викладача Степаніщевої Д.А (23.02.2024)

23 лютого в рамках роботи ВОНМЦ відбулась методична доповідь викладача закладу "ВДМШ № 1" Степаніщевої Д.А на тему "Особливості концертмейстерської майстерності".

У заході взяли участь учні вокально-хорового відділу закладу "ВДМШ № 1" Барило Ілля та Барабаш Ксенія викладач Затворницька В.П., а також учениця духового відділу дитячої музичної школи м.Калинівка Семенова Анастасія, викладач Федун В.П.

Слухачам на високому професійному рівні були представлені твори А.Марчелло, І.Гумеля, Н.Генделя, С.Франка, К.Мяскова, Н.Андрієвської.

29.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Відкритий тематичний урок викладача Новаковської О. Л. (23.02.2024)

23 лютого в рамках роботи ВОНМЦ відбувся відкритий тематичний урок викладача Новаковської О. Л. з ученицею першого року навчання елементарного підрівня Мартою Гуцкалюк.
В заході брала участь учениця четвертого року навчання елементарного підрівня Софія Савуляк, яка виконала твори Й.С. Баха, В. Моцарта, Ф. Шопена, Т. Дюбуа.
Також відбувся сольний концерт учня третього року навчання базового підрівня Дениса Бурдейного клас викладача Новаковської О.Л.
Слухачі поринули в епоху бароко під впливом творів Й.С. Баха, відчули драматизм у творах Л. Бетховена, насолодились романтичністю та ніжністю п'єс Ф. Шопена, були захоплені віртуозністю творів М. Мошковського та Ф. Ліста.

26.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Відкритий урок викладача Драпак Н.А. (22.02.2024)

22 лютого в рамках роботи ВОНМЦ відбувся відкритий урок викладача Драпак Н.А. з ученицею третього року навчання елементарного підрівня Вікторією Лихогляд, лауреатом ІІІ Міжнародного конкурсу ім.І.Я.Падеревського.

 

26.02.2024 | Aдмін | Читати далі

З днем державного герба України!

Тризуб – це відголос історії нашої нації, який об’єднує в собі дух українського народу, підкреслює незалежність і волелюбство, уособлює нашу єдність! Він був і назавжди залишиться символом суверенної незалежної Української держави! Нехай це свято сповнить нас ще більшою гордістю за нашу країну, зміцнить нашу віру в неї як успішну, заможну, справедливу європейську державу! Українці народжені з Тризубом у серці, а, отже, – наша воля завжди з нами! Разом до Перемоги!

19.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Відкритий урок викладача-методиста вищої категорії Ярослава Фіськова (14.02.2024)

14 лютого 2024р. в рамках роботи методичного об'єднання мистецьких шкіл м.Вінниці відбувся відкритий урок викладача-методиста вищої категорії відділу духових та ударних інструментів закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1" Ярослава Фіськова з ученицею другого року навчання базового підрівня Соломії Савіної, концертмейстер Олена Бурська.

19.02.2024 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Всього новин: 179