Класична музична освіта

перевірена часом

НОВИНИ

Міжнародний хоровий флешмоб "Хори за мир"

Зразковий хоровий колектив старших класів "Весна" закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1" (керівник Вікторія Затворницька) взяв участь у Міжнародному хоровому флешмобі "Хори за мир", що відбувся 26 березня на ''Європейській площі'' України!
Дякуємо всім за участь!!!
27.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Творча зустріч з Анастасією Компліковою 27 березня

27.03.2023 | Aдмін | Читати далі

V загальношкільний конкурс юних вокалістів

 

 

14 березня на вокально-хоровому відділі закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1" відбувся V загальношкільний конкурс юних вокалістів "Співають діти". Щиро радіємо, що в такі важкі часи наші учні продовжують розвиватися та демонструвати свої вміння й здібності.

Дякуємо дітям, їх викладачам та концертмейстерам за високий рівень підготовки! Бажаємо подальших успіхів та звершень!!!
 
15.03.2023 | Aдмін | Читати далі

ВІТАЄМО!

08.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Концерт учнів класу викладача Оксани Новаковської

22 лютого в рамках роботи ВОНМЦ відбувся концерт учнів класу викладача Оксани Новаковської. Концерт складався з двох відділень. Майстерно вела концерт старший викладач теоретичного відділу Яна Авдєєва. Діти стали творчим концертуючим колективом, який під керівництвом педагога фахово зростає від виступу до виступу. Рівень проникнення в поліфонію Й. С. Баха, віртуозність виконання творів Ф. Шопена, Ф. Ліста заставляє забути, що на сцені - учні. Це справжні артисти-виконавці. Діти вільно почуваються на сцені, слідкують за концепцією концерту. Окрасою програми стало виконання Концерту ре мінор Й.С. Баха Денисом Бурдейним у першому відділенні і Концерту соль мінор Ф. Мендельсона Анною Волинець у фіналі. Величезна праця педагога викликає пошану і захоплення, як зазначили у своїх виступах директорка закладу "Вінницька ДМШ 1" Тетяна Бурдейна-Публіка та керівник групи курсів ВОНМЦ Світлана Бойчук. Хочеться побажати Оксані Новаковській та її учням подальших успіхів і творчих злетів!

28.02.2023 | Aдмін | Читати далі

Лекція-презентація сучасної польської музики «Образний світ музики Яніни Гаршчі та Марека Черневича»

22 лютого в рамках роботи Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму для слухачів курсів підвищення кваліфікації в закладі «Вінницька дитяча музична школа №1» викладач- методист нашої школи Ганська Ольга Олександрівна представила лекцію-презентацію сучасної польської музики «Образний світ музики Яніни Гаршчі та Марека Черневича» та провела тематичний урок «Розвиток образного мислення та легке опанування поліритмії на прикладі творів для дітей зі збірок Я.Гаршчі» з учнями молодших класів Яриною Гончарук, Олексієм Захаренковим, Глєбом Гороховським, Соломією Петрик. Також в заході взяли участь учні старших класів Мілана Степаніщева, Андрій Кордон та Даніїл Мотуз у складі інструментального тріо. В теплій невимушеній атмосфері діти з любов‘ю та радістю ділились своєю творчістю, а зворушливий виступ інструментального тріо залишив емоційний слід в серці кожного слухача надовго!

28.02.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Всього новин: 179