Класична музична освіта

перевірена часом

НОВИНИ

Новорічні привітання класу естрадного вокалу

18.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Свято Святого Миколая

19 грудня 2022 у Вінницькій дитячій музичній школі №1 відбулась тепла та щира зустріч зі Святим Миколаєм!
Це було справжнє зимове свято! Глядачами цього року були внутрішньо переміщені діти, які навчаються в нашій школі.
Всі разом змогли поринути в казкову подорож - до країни ввічливості і доброти, до Святого Миколая...
Також прозвучали музичні вітання у виконанні учнів різних відділів школи, які сьогодні виступали особливо старанно та натхненно!
 
В кінці свята діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая, який побував у нашій школі!
Прекрасно, що наша школа має вірних і добрих покровителів - таких як Марина Коваль! Ми щиро дякуємо їй за щорічну благодійну підтримку нашого заходу, за наповнення його добром та надією!!!

 

18.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Юний віртуоз

17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая відбувся 22-ий щорічний конкурс "Юний віртуоз" учнів фортепіанного відділу.
Всі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки.
 
18.01.2023 | Aдмін | Читати далі

"Улюблені мелодії"

Мистецький проєкт "Улюблені мелодії" проводиться в нашій школі щорічно, присвячується Всесвітньому дню дитини.
В концерті прозвучали відомі пісні та мелодії, які виконували учні на різних музичних інструментах.
 

18.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Разом ми МОЖЕМО - ми ПЕРЕМОЖЕМО! 05.12.2022

5-8 грудня у Вінницькому технічному коледжі відбувся Мистецький проєкт "Разом ми МОЖЕМО - ми ПЕРЕМОЖЕМО" присвячений дню Збройних Сил України та Міжнародному дню Волонтерів. Проєкт організовано Вінницьким технічним коледжем, закладом "Вінницька дитяча музична школа № 1" та ГО "Простір Майбутнього". В рамках проєкту було проведено благодійний ярмарок смаколиків та концерт учнів музичної школи. Зібрано 30 000 гривень на підтримку ЗСУ.
Програма концерту була спрямована на популяризацію української музики. Українські пісні виконувались на різних інструментах, в різних аранжуваннях. Студенти - слухачі концерту - нагороджували юних артистів щирими оплесками.
Саме у фіналі концерту, директоркою коледжу та депутатом міської ради Світланою Василюк та директоркою закладу "ВДМШ № 1", кандидатом мистецтвознавства Тетяною Бурдейною-Публікою було оголошено про початок творчої співдружності між закладами. Цей союз, як зазначила Світлана Василюк, буде на велику користь обом колективам.
 
 
 
 
 
30.12.2022 | Aдмін | Читати далі

ВІТАЄМО!

Непереможність українців - у єдності! Викладачі та учні закладу "Вінницька дитяча музична школа №1" щиро вітають наші славетні, непереможні Збройні Сили України!
Для кожного з нас зараз важливо визначити чим саме ми можемо наблизити Перемогу України. Наші викладачі готують учнів до перемог у конкурсах, донатять на ЗСУ, збирають матеріали для виготовлення бандерівських смузі, окопних свічок, розвантажують гуманітарну допомогу. Ми це можемо робити тільки тому, що Збройні Сили України дають нам змогу та наснагу це робити! Нехай Господь оберігає кожного з Вас! Наші Захисники та Захисниці, величезна вам вдячність за можливість продовжувати працювати, навчати дітей прекрасному та тримати наш культурний фронт!
30.12.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Всього новин: 128