Класична музична освіта

перевірена часом

НОВИНИ

До Дня святкування 104-ї річниці незалежності республіки Польща у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбувся Міжнародний фестиваль "Відкриваємо Падеревського"

До Дня святкування 104-ї річниці незалежності республіки Польща у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбувся Міжнародний фестиваль "Відкриваємо Падеревського". Польські та українські музиканти Мар'яна Гумецька, Денис Бурдейний, Клаудіуш Баран, Михайло Сосновський, академічний камерний оркестр "Віртуози Львова" під керівництвом Юрія Бервецького захопили слухачів чарівною музикою Й. С. Баха, Є. Станковича, І. Я. Падеревського. Денис Бурдейний учень закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1" класу викладача Оксани Новаковської, відкрив фестиваль виконанням Гімну України та Гімну Польщі, вразив слухачів глибоким змістовним виконанням Концерту ре мінор Й. С. Баха у супроводі камерного оркестру "Віртуози Львова" Львівської національної філармонії, а віртуозне і витончене виконання молодим музикантом творів Ф. Шопена захопило серця слухачів.
Щира подяка солістці Львівській фалармоніі, арт-директору фестивалю Мар'яні Гумецькій за запрошення до участі у фестивалі та плідну співпрацю.
 

23.11.2022 | Aдмін | Читати далі

Свято першокласника

Щорічно в нашій школі відбувається чудовий творчий захід - посвята в першокласники!
Заклад "Вінницька дитяча музична школа № 1" святковим відеоконцертом вітає першокласників у своїй дружній сім'ї.
Цього року ми вітаємо першачків дистанційно, але кожен з них має змогу відгадати загадки та пограти у гру з чарівною феєю Добра та Скрипковим ключиком!
Вітаємо та в добру путь!!! 💐🎈🎉
А батькам бажаємо сил та енергії на спільному шляху до Музичного Олімпу!
 

23.11.2022 | Aдмін | Читати далі

Міжшкільне методичне об'єднання викладачів класу фортепіано м. Кам'янця-Подільського

26 жовтня в рамках міжшкільного методичного об'єднання викладачів класу фортепіано м. Кам'янця-Подільського відбулася творча зустріч з викладачем закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1" Новаковською Оксаною Леонтіївною та її учнями. В ході майстер-класу викладач поділилася власним досвідом роботи, корисними порадами, технічними прийомами, які потрібні для професійного виконання. В концерті-лекції "Від бароко до романтизму" учні Савуляк Софія, Московчук Анна, Кушнір Олександра, Бурдейний Денис, Волинець Анна підкорили слухачів довершеним виконанням і об'ємним репертуаром. Звучали інвенції, прелюдії і фуги ДТК, концерти Й. С. Баха, твори Ф. Шопена, Ф. Ліста, Е. Вілла-Лобос, О. Білаша.
Ведуча концерту Балінова Анастасія Єгорівна створила гарну атмосферу, зацікавила слухачів змістовною інформацію про композиторів та історію написання виконуваних творів.
23.11.2022 | Aдмін | Читати далі

VI Міжнародний конкурс духової музики «VIN VENTI» на підтримку Збройних Сил України

23.11.2022 | Aдмін | Читати далі

Майстер-класи академії Брзьмієн

Наші учні повернулись з міжнародних музичних майстер-класів академії Брзьмієн (Польща), що проходили з 27 по 30 вересня, з величезними позитивними враженнями.
На церемонії відкриття пані директорка ВДМШ 1, кандидат мистецтвознавства Тетяна Бурдейна-Публіка у своєму виступі подякувала польським партнерам за надану нашим дітям можливість взяти участь у цій події і підкреслила важливість такого творчого спілкування задля розвитку музичного виконавського мистецтва.
Щодня діти мали уроки з проф. Маріанною Гумецькою та др. хаб. Пьотром Ружанські.Атмосфера царювання музики, тонкощів професійної піаністичної майстерності, загальної доброзичливості і гостинності огортала учасників. Діти продемонстрували свою високу підготовку. На фінальному концерті вдячна публіка нагороджувала бурхливими оплесками і вигуками "Браво!" наших учнів- Дениса Бурдейного, Олександру Кушнір, Анну Волинець(викл. Оксана Новаковська), Вероніку Камінську (викл. Олена Колесник)
Бажаємо подальших успіхів!
23.11.2022 | Aдмін | Читати далі

Лекція-концерт

 
 
23.11.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Всього новин: 110