Класична музична освіта

перевірена часом

НОВИНИ

Майстер-класи академії Брзьмієн

Наші учні повернулись з міжнародних музичних майстер-класів академії Брзьмієн (Польща), що проходили з 27 по 30 вересня, з величезними позитивними враженнями.
На церемонії відкриття пані директорка ВДМШ 1, кандидат мистецтвознавства Тетяна Бурдейна-Публіка у своєму виступі подякувала польським партнерам за надану нашим дітям можливість взяти участь у цій події і підкреслила важливість такого творчого спілкування задля розвитку музичного виконавського мистецтва.
Щодня діти мали уроки з проф. Маріанною Гумецькою та др. хаб. Пьотром Ружанські.Атмосфера царювання музики, тонкощів професійної піаністичної майстерності, загальної доброзичливості і гостинності огортала учасників. Діти продемонстрували свою високу підготовку. На фінальному концерті вдячна публіка нагороджувала бурхливими оплесками і вигуками "Браво!" наших учнів- Дениса Бурдейного, Олександру Кушнір, Анну Волинець(викл. Оксана Новаковська), Вероніку Камінську (викл. Олена Колесник)
Бажаємо подальших успіхів!
23.11.2022 | Aдмін | Читати далі

Лекція-концерт

 
 
23.11.2022 | Aдмін | Читати далі

Запрошуємо на навчання!

15.08.2022 | Aдмін | Читати далі

День захисту дітей

В "День захисту дітей" відділ струнно-смичкових інструментів презентує новий відеопроєкт "Молитва за дітей" за участю струнного квартету у складі: Кордона Андрія, Ткачук Тіни, Зоммера Ярослава, Ткачук Дар'ї (кер. Людмила Громова, конц. Оксана Новаковська, монтаж - Анастасія Радько)

 

01.06.2022 | Aдмін | Читати далі

Заголовок новини

Завершується навчальний рік. Заклад "Вінницька дитяча музична школа № 1" продовжує працювати і вірити в майбутнє. Викладачі школи доклали максимум зусиль, щоб звучала її величність Музика і продовжувала звучати. Війна зруйнувала творчий плин нашого життя, але поміж виття сирен, ми виходимо на зв'язок з дітьми, проводимо уроки - граємо, співаємо, вчимо сольфеджіо і музлітературу!
Саме через музику дитина може прожити та проявити свої почуття у цей нелегкий для країни час. I ми робимо все можливе, щоб це сталося!
Діти - наше майбутнє, саме в них ми вкладаємо енергію музики, творчості та прищеплюємо почуття . Освічена та культурна нація приведе нас до перемоги.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!
 

30.05.2022 | Aдмін | Читати далі

З Днем Європи!

 

 

З Днем Європи, моя Україно!
Вітаємо тебе зі святом, яке визначає тебе як частину квітучого товариства, яке дарував надії та наділяє можливостями.
Це свято у черговий раз нам нагадує, що Європа починається не за кордоном України - вона починається у серці кожного українця!
Свято, яке є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності сповідування спільних цінностей та інтересів.
Прийміть вітання з нагоди Дня Європи від учнів відділу струнно-смичкових інструментів закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1".
 

23.05.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Всього новин: 118