Класична музична освіта

перевірена часом

НОВИНИ

Відкритий тематичний урок викладача-методиста Ганської О.О. (25.02.2024)

25 лютого в рамках роботи ВОНМЦ для слухачів курсів підвищення кваліфікації викладачів мистецьких шкіл області та інших міст України в закладі «ВДМШ №1» викладач-методист фортепіанного відділу Ольга Ганська провела відкритий тематичний урок «Робота над піанізмом в класі фортепіано елементарного підрівня на прикладі твору Л. ван Бетховена «Дев‘ять варіацій на тему марша Дресслера» з ученицею третього року навчання Соломією Петрик.

Також слухачам був представлений фільм «Концерт-презентація музики для дітей Я. Гашщі», ознайомлення з новою дитячою нотною літературою.

Продовженням зустрічі був майстер-клас Ольги Олександрівни з ученицею третього року навчання елементарного підрівня КЗ «Вінницько-Хутірська дитяча школа мистецтв» Мельничук Богданою (викл. Світлана Межинська).

На завершення натхенні слухачі отримали два музичних подарунка з творів Джо Хісаіші у виконанні фортепіанного тріо у складі Ольги Ганської, Наталії Захаренкової, Марії Куколевської та викладача вокально-хорового відділу Валерії Дудар!Продовження тексту новини29.02.2024 | Aдмін

Вернутись назад