Класична музична освіта

перевірена часом

НОВИНИ

Хор "Весна" (м. Кишинів)

З 19 по 22 жовтня 2023 р. хор "ВЕСНА" учнів базового підрівня закладу "Вінницька дитяча музична школа 1" (керівник Вікторія Затворницька, концертмейстер Вікторія Ярова)

взяв участь в Міжнародному хоровому фестивалі конкурсі "A RUGINIT FRUNZA DIN VII" м.Кишинів (Молдова)

19 жовтня Хор "Весна" виступив на урочистому відкритті фестивалю-конкурсу, який відбувся у "Національному музеї мистецтв Молдови"

20 жовтня - на Міжнародному конкурсі у "Національному музеї історії Молдови".

21 жовтня хор представив нашу країну на концерті національної музики, який відбувся в залі "Національного музею етнографії та природничої історії Молдови".

Святковим та урочистим для колективу стало 22 жовтня: виступ на Гала-концерті лауреатів конкурсу в Органному залі (м.Кишинів), де хор отримав 1 МІСЦЕ та був нагороджений ЗОЛОТИМ ДИПЛОМОМ.

Завершенням фестивалю - конкурсу став виступ на головному спортивно-розважальному комплексі "ARENA CHIȘINĂU" з Молдавським національним молодіжним оркестром та дитячими хорами з Молдови та Румунії під орудою маестро Andriano Marian.

В рамках фестивалю керівник Вікторія Затворницька відвідала творчу зустріч з журі конкурсу та диригентами хорових колективів. До складу журі увійшли: Еlena Marian - Кишинів, Valеvtina Bolduratu-Молдова, Enric Genesca -Іспанія, Мunteanu Nina- Румунія, Zapro Zaprov- Македонія, Ольга Бабошина-Україна, Маrian Cristi Stroe- Румунія.

Вітаємо хор "ВЕСНА" з успішними виступами та перемогою!!!

 

24.10.2023 | Aдмін

Вернутись назад