Класична музична освіта

перевірена часом

НОВИНИ

Концерт у "Хмельницькій дитячій музичній школі № 1" iм. М. Мозгового, учні класу Новковської О.Л.

Викладачка закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1" Оксана Леонтіївна Новаковська зі своїми учнями, багаторазовими лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, подарувала культурній спільноті ще одну знакову подію!
22 травня 2023 р. у м. Хмельницький у залі "Хмельницької дитячої музичної школи № 1" iм. М. Мозгового відбувся концерт з двох відділень. У першому прозвучала музика Й.С.Баха та твори віденських класиків, у другому - твори композиторів-романтиків.
Учні Оксани Леонтіївни Савуляк Софія, Кушнір Олександра, Бурдейний Денис і випускниця класу Волинець Анна вразили поціновувачів музики своєю віртуозністю, художньо-образним виконанням, глибоким проникненням у стильові особливості творів.
Як зазначила у своєму виступі директорка "Хмельницької ДМШ № 1" Грибкова Ольга Олександрівна - виступ юних вінничан підкорив серця слухачів. Авторкою сценарію концерту є старший викладач закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1" Авдєєва Яна Володимирівна. Бездоганна і лаконічна презентація епох, стилів і композиторів, як коштовна оправа підкреслив наші юні "діаманти".
Побажаємо педагогу і талановитим учням подальших успіхів і розквіту!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість продовжувати працювати, розвивати дітей, займатись Музикою і з надією дивитись у майбутнє!
02.06.2023 | Aдмін

Вернутись назад